Długi weekend
Informujemy, że z powodu długiego weekendu, w piątek, 9 czerwca, nasza klinika będzie nieczynna. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas ponownie w poniedziałek, 12 czerwca.
Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami

*Standardowy proces diagnozy ADHD u osób dorosłych realizowany jest w sposób następujący:

1. Konsultacja Psychologiczna (wywiad) 120 min: Pierwszym krokiem jest wstępny wywiad realizowany przez psychologa. Na tej podstawie specjalista ocenia, czy dalsza diagnostyka jest wskazana. Może również wskazać dalsze kroki, także jeżeli wywiad wskaże, że sugerowana jest diagnostyka w innym kierunku niż ADHD.

2. Konsultacja Psychologiczna (wywiad diagnostyczny DIVA-5) 90 min: Jeśli psycholog zaleci dalszą diagnostykę w kierunku ADHD, pacjent przechodzi wywiad diagnostyczny (np. Diva-5), który również przeprowadza psycholog. Wyniki wywiadu pomagają ocenić, czy pacjent może mieć ADHD.

3. Wizyta Lekarska 60 min: Na podstawie wyników wywiadu diagnostycznego pacjent kierowany jest do lekarza psychiatry w celu przeprowadzenia formalnej diagnozy i, jeśli to konieczne, rozpoczęcia terapii lub leczenia farmakologicznego.

Jeżeli nie masz diagnozy ADHD wystawionej przez lekarza psychiatrę, jako swoją pierwszą wizytę powinieneś wybrać "Konsultacja Psychologiczna (wywiad) 90 min". Jeżeli masz diagnozę - możesz zapisać się od razu do lekarza psychiatry. Każda rejestracja dokonana samodzielnie jest weryfikowana, a w razie wątpliwości będziemy się kontaktować.

W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z kliniką.